O nás

Spustenie novej verzie Edjet LMS Cloud 6.0

Spustenie novej verzie Edjet LMS Cloud 6.0

Vážený užívateľ e-learningových služieb Netventic,

dovoľte nám Vás informovať o spustení očakávanej novej verzie Edjet LMS Cloud 6.0, ktorá týmto nahradila predchádzajúcu verziu Learnis LMS Cloud 5.5. Túto verziu už teraz môžete vidieť po prihlásení do Vašej Edjet LMS Cloud.

Z Vašej strany nie je potrebná žiadna akcia.

Zásadné novinky novej verzie

Zjednotenie pod novú značku Edjet

V novej verzii Edjet LMS Cloud sa už môžete zoznámiť s avizovanou premenou na novú značku Edjet, ktorá nahrádza naše predchádzajúce značky COVER MEDIA, Learnis LMS a Netventic.

Nový vzhľad Administrácia Edjet LMS 6

Medzi najväčšie novinky Edjet LMS 6.0 patrí nový, moderný vzhľad administrácie. Veríme, že táto zmena Vám prinesie príjemnejšie a rýchlejšiu prácu s aplikáciou.

Všetky novinky vám predstaví krátke video:

Nová dokumentácia k Edjet LMS 6.0

Pre uľahčenie práce s Edjet LMS nájdete na našich stránkach novo spracovanú dokumentáciu rozdelenú podľa rolí užívateľov na študent, tréner a admin. K dokumentácii sa dostanete kliknutím na odkaz: http://www.cover.cz/podpora/dokumentace-learnis-cloud.

Ponuka preškolenie pre administrátorov

Touto cestou by sme Vám ešte raz radi ponúkli možnosť preškolenia a zoznámenia s novou verziou pre administrátorov Edjet LMS.

Ešte stále sa môžete registrovať na vypísané termíny školení 11.12. a 18.12.2019 v Brne prostredníctvom registračného formulára: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGYBPrlLohuzFRpgRLqWKvP5eluiJ6pioeZEIMrzTzpm123g/viewform

Ďakujeme Vám, že využívate našich služieb.

V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii na support@netventic.com alebo na čísle Zákazníckej linky +421 221 201 102.

Zaujali sme Vás?

Radi zodpovieme Vaše otázky.

Telefon: +421 221 201 102