O nás

Spoločnosť Mondi SCP zvolila LMS Netventic Learnis

Spoločnosť Mondi SCP zvolila LMS Netventic Learnis

Brno, 5.3.2015

Spoločnosť Mondi SCP, as, jeden z najväčších zamestnávateľov na slovenskom, vybrala na základe 2 mesiace trvajúceho pilotnej prevádzky systém Learnis spoločnosti Netventic Technologies, ako platformu pre realizáciu e-learningového vzdelávania.

Riešenie zahŕňa dodávku e-learningu pre všetkých zamestnancov - LMS Netventic Learnis (vo variante SaaS), zabezpečenie prevádzky a podporu.

V systéme sú okrem kurzov vytvorených v natívnom formáte Learnis, špecifické pre spoločnosť Mondi SCP, importované tiež všeobecné kurzy od spoločnosti Gopas (http://www.gopas.cz).
Profil zákazníka

Mondi SCP, a.s. Ružomberok je Jedným z najväčších výrobných podnikových skupiny Mondi a najväčších integrovaný závod na výrobu Papieru a celulózy v Slovenskej republike, s výrobňou kapacitou 560,000 ton nenatieraného Papier, 66,000 ton obalového Papieru a 100,000 ton vysušenej buničiny určenej na predaj.

Podnik je súčasťou medzinárodnej skupiny Mondi, ktorá zamestnáva približne 26,000 ľudí v 31 krajinách. Príjmy v roku 2013 presiahli € 6.5 miliardy. Kľúčové podniky sa nachádzajú v strednej európe, Rusku, Amerike a južnej Afrike.

Zdroj: webové stránky spoločnosti Mondi SCP:
http://www.mondigroup.com/sk/desktopdefault.aspx/tabid-511
http://www.mondigroup.com/en/desktopdefault.aspx/tabid-1145/

Zaujali sme Vás?

Radi zodpovieme Vaše otázky.

Telefon: +421 221 201 102