E-learning

E-learning pre firmy

Navrhnuté pre komerčný sektor. Od základov.

Naše e-learningové riešenie šetrí čas aj náklady mnohých firiem. Pridajte sa k nim aj Vy.

Business

Vzdelávanie zamestnancov

Zistite, čo konkrétne môže e-learning priniesť Vašej firme v oblasti vnútrofiremného vzdelávania a školenia.

Školenia zamestnancov

Základom je spoľahlivé e-learningové riešenie, ktoré je pripravené pre firemné prostredie a umožňuje ľahko realizovať vnútrofiremné vzdelávanie a školenia zamestnancov v celej jeho šírke.

Adaptácia nových zamestnancov

Adaptačné kurzy pripravené špeciálne pre nových zamestnancov uľahčia zaškolenie a adaptáciu nových zamestnancov vo Vašej firme.

Zákonné školenia - preškolovania

Povinné školenia zo zákona (školenie vodičov, BOZP, PO a pod.) Sú oblasťou kde je možné pomocou e-learningu dosiahnuť veľké a významné úspory, či už finančné alebo časové.

Jazykové kurzy

Nakúpte hotové kurzy výučby cudzích jazykov a ponúknite ich Vašim zamestnancom. Výhodou oproti dennej/prezenčnej forme je garantovaná kvalita jazykovej výučby, nízka cena a vysoký komfort.

Testovanie znalostí

Automatizované testovanie vedomostí je vysoko efektívny spôsob zistenia reálnych vedomostí konkrétnych zamestnancov.

Certifikácia vedomostí

Potvrdenie o absolvovaní vzdelávania a dosiahnutí nových vedomostí a kompetencií pomôže budovať kredit interného vzdelávania a motiváciu zamestnancov sa e-learningu venovať.

Know-how, interné školenia

Vytváranie, odovzdávanie a udržanie špecifických pracovných postupov je dôležitou podmienkou pre zaistenie business continuity. Nepodceňujte stratu kľúčového zamestnanca alebo nebezpečenstvo fluktuácie zamestnancov.

Softwarové školenia

Či už sa jedná o MS Office alebo školenie vlastného softwaru za pomoci video tutoriálov (ScreenCast), opäť sa jedná o vhodnú aplikáciu pre e-learning.

Komerčný predaj kurzov

Vlastníte špecifické know-how a chcete ho ponúknuť na predaj ako produkt? Využite možnosť vytvoriť on-line kurz, publikovať ich a rozbehnúť tak Vaše podnikanie na maximum.

Školenie zákazníkov

Ste v situácii, keď Vaši odberatelia musia byť odborne preškolení na používanie alebo inštaláciu Vašich produktov?

E-learning pripravený pre firemné prostredie

Vieme, že v podnikaní sa počíta každá minúta a tak od nás nečakajte žiadne akademické teoretizovanie. Náš e-learning je od základu navrhnutý pre komerčné prostredie a preto je dobre pripravený na špecifické požiadavky firemného e-learningu.

Najväčšie výhody pre komerčnú sféru

Medzi najväčšie výhody e-learningu od COVER MEDIA patrí jednoduchá úprava vzhľadu podľa korporátneho štýlu, garantovaná telefonická a e-mailová užívateľská podpora, zmluvne garantované parametre, intuitívne ovládanie a vysoká spoľahlivosť a rýchlosť aplikácie.

Cloudové riešenie okamžite k dispozícii

E-learning v cloude môžete mať k dispozícii už za 2 minúty.

Stačí sa registrovať.

Vhodný pre firmy všetkých veľkostí

Vďaka unikátnemu dizajnu a starostlivému vyváženie množstvo funkcionality, jednoduchému ovládaniu, flexibilnému financovania a ďalším aspektom je e-learning COVER MEDIA prevádzkovaný v organizáciách všetkých veľkostí – v menších firmách s niekoľkými ľuďmi aj korporáciách s tisíckami užívateľmi.

Presvedčte sa sami.

Pri robení LMS nás zaujímala, okrem pokrytie očakávaných funkcií, najmä možnosť jednoduchého importu existujúcich office dokumentov, napríklad PowerPointu...

— Jiří Čihák, T&D Manager v spoločnosti ELECTRO WORLD, s.r.o.

3 dôvody pre zavedenie e-learningu vo Vašej firme:

1 Ušetrí čas aj peniaze

2 Získate múdrejší zamestnanca

3 Získate konkurenčnú výhodu

Potrebujete viac informácií?

Prečítajte si naše články:

Trendy vo firemnom e-learningu

Súčasný trend ukazuje zvýšený dopyt malých a stredných firiem (SME) po riešenie e-learningu pre vlastné potreby a vo vlastnej réžii. Zatiaľ čo predtým im stačili univerzálny kurzy, teraz sa posúvajú do úlohy spolutvorcov vlastného e-learningu na mieru

Čítať ďalej

Pre a proti nasadeniu opensource LMS vo firme

Zistite, aké úskalia na vás môžu číhať pri nasadení a používaní opensource LMS systémov vo firemnom prostredí

Čítať ďalej

Zaujali sme Vás?

Radi zodpovieme Vaše otázky.

Telefon: +421 221 201 102